Komentarze

Sortuj komentarze: Wyświetlaj: komentarzy na stronę

Katarzyna25

ja uzywam kul i jestem mega zadowolona

dodano: 2016-09-21 13:10:10

jusen

Ja płynu do prania Jelp i jestem zadowolona

dodano: 2016-09-21 07:37:31

Healthymamma

na razie używam proszku dzidziuś, ale moze poeksperymentujemy z ekologią :D

dodano: 2016-09-19 11:11:54

Kasia_S

Ja do prania używam płynu do prania Lovella

dodano: 2016-09-18 17:33:28

Hiacyntabukiet

Ja zawsze kupuję proszek jak jest w promocji "na zapas". Ostatnio kupiłam dziecięcy proszek za 13 zł. Jego cena regularna to ok. 25 zł.

dodano: 2016-09-18 12:32:05

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>