Komentarze

Sortuj komentarze: Wyświetlaj: komentarzy na stronę

Kadi6071

Przed zajściem w ciąże pracowałam w prywatnym centrum medycznym. Lekarze pracujący w takiej przychodni w większości mają podpisaną umowę z NFZ.. Prywatne CM często oferują abonamenty, lub wykup konkretnych pakietów np. "zdrowa przyszła mama-prowadzenie ciąży". Jest to zdecydowanie korzystniejsze cenowo, niż płatność za wszystkie wizyty i badania - a w ciąży nie oszukujmy się jest ich sporo. Terminy są zdecydowanie szybsze. Warto przed rozpoczęciem ciąży zorientować się, czy lekarz u którego chcemy prowadzić ciąże pracuje w jakimś szpitalu i tam zdecydować się na poród.

dodano: 2019-08-30 12:52:31

NataliaEnzo

Plusem prowadzenia na NFZ jest to, że często poradnie przyszpitalne mają tych samych lekarzy co potem porody odbierają. Zawsze to jakaś forma komfortu psychicznego. Ja osobiście prowadziłam i na NFZ i prywatnie :)

dodano: 2019-08-09 13:41:53

RoxyBas

W moim regionie badania sa tansze nizeli podane w artykule. Zdecydowalam sie na prowadzenie ciazy prywatnie ze wzgledu na ciaze zagrozona, jak i podejscie lekarza na NFZ, z ktorym 'mialam przyjemnosc' sie spotkac podczas wizyty na SORze. Niestety w wielu szpitalach sprzet nie jest najnowszy i czulam sie bezpieczniej pojsc do lekarza z polecenia.
Wizyta z badaniem USG kosztuje mnie 120-150zl, ze wzgledu na prowadzenie ciazy w tym tez gabinecie badanie USG 3D mam w cenie za kazdym razem. Komplet badan laboratoryjnych, ktory mialam zlecony byl rowniez tanszy ze wzgledu na podpisana umowe gabinetu z danym laboratorium.
Uwazam, ze lekarze przyjmujacy prywatnie bardziej sie przykladaja. Potrafia wysluchac, wytlumaczyc i rozwiac watpliwosci pacjentki.

dodano: 2019-08-05 16:20:07

<< 1 | 2
>>